Connect: Nieuwe manieren van vieren Connect: Nieuwe manieren van vieren
Onze kerk is in beweging. We zijn samen op reis en zoeken nieuwe vormen van vieren en ontmoeten, zodat meer mensen zich welkom (blijven) voelen. De eerste twee Connect-avonden lieten zien wat mogelijk is: wisselende opkomst, maar een groeiend gevoel dat dit iets is dat mensen bij elkaar kan brengen.

We weten niet precies waar deze gezamenlijke reis eindigt, maar we willen hem samen maken met gemeenteleden, buren en mensen van buiten. Dat vraagt creativiteit, durf, vertrouwen in elkaar en het vermogen om soms vertrouwde vormen of grenzen los te laten. We hopen dat de Connect-avonden en andere activiteiten de breedte van onze gemeente weerspiegelen: jong en oud, vaste bezoekers en nieuwsgierigen, samen in gesprek en ontmoeting.



Connect een nieuwe geloofservaring:
zaterdag 29 november 20.00uur 't Gulper Hoes, Gulpen

Op deze zaterdag krijgt de volgende Connect-avond een frisse, muzikale invulling met een zangeres en pianist van Resound!uit Heerlen. Hun geluid wijkt af van wat we normaal op zondag in onze kerkdiensten horen. Samen gaan we in gesprek over wat dat met ons doet en of elementen hiervan ooit een plek in onze kerkdiensten kunnen vinden.

Na het optreden is er ruimte voor gesprek, delen van indrukken en ontmoeting bij een borrel. Kom luisteren, proef, deel en ontmoet, of je nu elke zondag komt of voor het eerst binnenloopt. Neem vrienden en familie mee. We hopen je daar te zien!
 
terug